Mega Ramp: Impossible Stunts 3D Cihaza göre değişir (Android)

Mega Ramp: Impossible Stunts 3D

Mega Ramp: Impossible Stunts 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformun en iyi yarış oyunlarından bir tanesi.

Redcorner Games tarafından Android platformu oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Mega Ramp: Impossible Stunts 3D ile adrenalin dolu anlar yaşayacağız.

Sıradan yarış oyunlarının dışına çıkarak oyunculara bol aksiyonlu ve bol gerilimli bir atmosfer sunan mobil oyun, birbirinden farklı rampaları ile yarışlara farklı bir açıdan bakıyor. Kaliteli grafikleri ile yerden yüzlerce yüksekte oyunculara yarış deneyimi sunan Mega Ramp: Impossible Stunts 3D tamamen ücretsizdir.

Oyun içerisinde tekne, kepçe, araba vs. birçok araç çeşidi bulunmaktadır. Rampalarla dolu olan parkurda aracımız ile akrobatik hareketler yapacak ve adrenalin dolu anlar yaşayacağız. Mobil platformda 4.0 gibi bir inceleme puanı alan yapım, gerçeklikten uzak olsa da oyunculara eğlenceli alar yaşatmaktadır.

100 binden fazla Android kullanıcısına sahip olan mobil oyun, son aylara eleştiri yağmurları ile de gündeme geliyor. Oyun içerisinde aracımız ile rampalardan geçecek ve en uzak mesafeye atlamaya çalışacağız. Tabii aracımızla en yüksek mesafeyi kat etmeye çalışacağız. Eğlenceli olan bu mobil oyuna ücretsiz olarak Google Play’den sahip olabilirsiniz.
 

YORUMLAR