Memory Cleaner & Speed Booster

Memory Cleaner & Speed Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    190

  • Üretici

    TapToFix Apps

Memory Cleaner & Speed Booster uygulaması ile Android cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

Memory Cleaner & Speed Booster, Android cihazınızın yavaşlamasına sebebiyet veren tüm işlemleri engelleyen kapsamlı bir bakım uygulamasıdır. Kullanımı kolay olan bu uygulama ile Android telefon ve tabletinizdeki gereksiz verileri temizleyebilir, performansını artırabilirsiniz.

Mobil cihazınızı ilk günkü haline döndüren uygulama, batarya optimizasyon, virüs koruması, bulut yedekleme, gemiş temizleme gibi çeşitli bakım araçlarını birarada sunmaktadır. Dokun ve düzelt mantığıyla çalışan uygulama ile Android cihazınızın önbelleğini temizleyebilir, gizliliğinizi açığıa çıkaracak uygulamaları tespit edebilir, arka planda sessiz sedasız çalışan uygulamaları sonlandırabilirsiniz. Fotoğraflarınız, kişi listeniz, kısa mesajlarınız gibi kişisel verilerinizi yedeklemenize de imkan tanıyan uygulama, kaybolan veya çalınan cihazınızı bulmanızı sağlayan seçenekler de sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra cihazınızın bataryasını verimli şekilde kullanmanızı sağlayan Memory Cleaner & Speed Booster, yüklediğiniz tüm uygulamaları olası güvenlik tehditlerine karşı hızlıca tarar.

Android telefon ve tabletiniz için tam bakım uygulaması arıyorsanız bu uygulamayı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR