METAL SLUG 2 1.0 (Android)

METAL SLUG 2

1.0
METAL SLUG 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

METAL SLUG 2 klasik atari oyununun mobil versiyonudur

METAL SLUG 2 eğer çocukluğunuzda oynadığınız eğlenceli oyunları özlüyorsanız oynamaktan keyif alacağınız bir mobil savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinzde oynayabileceğiniz bir oyun olan METAL SLUG 2, aslında ilk olarak 90'lı yıllarda çıkış yapmıştı. SNK firması tarafından geliştirilen oyun, yine SNK tarafından geliştirilen NeoGeo oyun sistemlerinin en çok ilgi gören atari oyunları arasındaydı. METAL SLUG 2'de hikayeye serinin ilk oyununun kaldığı yerden devam ediyoruz. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda teröristlerin lideri General Morden'in şeytani planlarını durdurmaya çalışmıştık; fakat Morden elimizden kaçmayı başarmıştı. 2. oyunda da General Morden'in izini sürüyoruz ve yeni planının arkasındaki sır perdesini çözmeye çalışıyoruz.

2 boyutlu bir savaş oyunu olan METAL SLUG 2'de ekranda yatay olarak ilerliyoruz ve karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Oyun bize farklı silah seçenekleri sunuyor; çeşitli bonusları toplayarak bu silahlara sahip olabiliyor ve ateş gücümüzü artırabiliyoruz. Ayrıca tank gibi araçları da kullanabilmekte ve avantaj kazanabilmekteyiz. Çatışmalar sırasındak arşılaşacağımız esirler bize yardımcı olabiliyor. Bölümleri tamamlamak için bölüm sonu canavarlarıyla savaşmamız ve bu savaşlarda özel taktikler uygulamamız gerekiyor.

METAL SLUG 2 klasik eğlenceyi geniş ekranlara uyarlanmış grafik ve dokunmatik kontrollerle bize sunuyor. Eğer klasik oyunları seviyorsanız METAL SLUG 2 koleksiyonunuzda yer vermeniz gereken bir oyun.

YORUMLAR