METAL SLUG 1.0 (Android)

METAL SLUG

1.0
METAL SLUG
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

METAL SLUG mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz klasik bir atari oyunudur

METAL SLUG eğer çocukluğunuzda oynadığınız atari oyunlarını özlüyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz METAL SLUG ilk olarak atari salonlarındaki NeoGeo oyun sistemlerinde karşımıza çıkmıştı. 90'lı yıllarda bir hayli yaygın olan atari salonlarında bu oyunları oynamak için jeton atardık. Yandığımızda ise tekrar jeton atmak zorunda kalırdık. Artık jeton alma derdi olmadan oyunu Android cihazlarımıza indirebiliyoruz ve sınırsızca oynayabiliyoruz.

SNK tarafından geliştirilen METAL SLUG'da dünyayı kurtarmaya çalışan kahramanları yönetmekteyiz. Terörist ordularının lideri General Morden'in şeytani planlarını durdurmak için dünyanın farklı yerlerine yolculuk ederek sayısız düşmanla çarpıştığımız oyunda bizi durmak bilmeyen bir aksiyon bekliyor. Maceramız boyunca kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla heyecan dolu savaşlar yaparken esirleri kurtarabiliyoruz ve onların yardımını alabiliyoruz. Oyunda farklı silah seçeneklerine de sahibiz. Toplayacağımız bonuslarla yeni silahlara geçiş yapabiliyor ve ateş gücümüzü artırabiliyoruz. Ayrıca tank gibi savaş araçlarını da kullanabilmekteyiz.

METAL SLUG'ın Android versiyonu klasik oyunun 2 boyutlu grafiklerini geniş ekranlarımıza uyarlarlıyor. Oyunu dokunmatik kontroller yardımıyla oynayabilmekteyiz. Ayrıca oyunu bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz.