MetalStorm: Desert

MetalStorm: Desert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MetalStorm: Desert aksiyon dolu bir uçak savaşı oyunudur

MetalStorm: Desert oyunculara gökyüzünde heyecan dolu çatışmalara katılabilme imkanı veren bir mobil uçak savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak oyunu olan MetalStorm: Desert'da uçağımızı seçiyoruz ve it dalaşına başlıyoruz. Oyunda bize çok sayısa savaş uçağı seçeneği sunuluyor ve güncellemeler yoluyla oyuna yeni uçaklar da ekleniyor.

MetalStorm: Desert kaliteli 3 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Detaylı uçak modellemelerinin yanında gerçekçi fizik motoru da oyunun atmosferini güçlendiriyor. MetalStorm: Desert'ı dilerseniz tek başınıza oynayabilir ve görevleri gerçekleştirmeye çalışabilir, dilerseniz internet üzerinden çok oyunculu olarak oynayabilir ve gerçek oyuncularla savaşarak oyunu daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Oyunda yer alan uçakların kendine has özelliklere ve yeteneklere sahip olması sayesinde oyun her oynayışınızda size farklı bir deneyim sunabilmekte.

MetalStorm: Desert'da görevleri tamamladıkça kazanacağınız parayla yeni uçaklar satın alabilmektesiniz. Eğer uçak savaşı oyunlarını seviyorsanız MetalStorm: Desert hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR