Metro 2033: Wars

Metro 2033: Wars
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Metro 2033: Wars uzun süren bir macera sunan bir mobil strateji oyudur

Metro 2033: Wars bilgisayarlarımızda oynadığımız başarılı FPS oyunu Metro 2033 ile aynı hikayeyi ve altyapıyı paylaşan bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Metro 2033: Wars'da post apokaliptik bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyunumuzda nükleer bir savaş sonrası harabeye dönen şehirlerde zorlu hayatta kalma mücadelesine atılıyoruz. 2033 yılında radyasyon ve sınırlı kaynaklar nedeniyle insanoğlunun nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya gelmiştir. Radyasyondan ötürü mutasyona uğrayan canlılar korkunç canavarlara dönüşmüş ve insanları avlamaya başlamışlardır. Bu nedenle insanlar metro tünellerine sığınmış, gün yüzü görmeden yaşamaya başlamıştır. Biz de bu insanlardan bir ordu kurarak hayatta kalmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Açık dünya tabanlı bir strateji oyunu olan Metro 2033: Wars'da metro tünellerini ve karanlık zindanları keşfediyoruz ve kaynakların kontrolü için diğer insanlarla ve bizi avlamaya çalışan mutasyona uğramış canlılarla savaşıyoruz. Oyunun hikaye modu bir hayli uzun bir macera sunmakta. Sıra tabanlı oyun sisteminde hamlemizi yapıyoruz ve sonrasında rakibimizin hamlesini bekleyerek stratejimizi belirliyoruz.

Metro 2033: Wars güzel bir görünüme ve zengin bir içeriğe sahip.