Military Masters

Military Masters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Military Masters, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Transformers serileri ve Godus adlı popüler oyunun yapımcısı firma tarafından geliştirilmiş olan oyun, uzun zamandır oyuncular için varolan bir boşluğu dolduruyor diyebilirim.

Strateji oyunu olan Military Masters da bu kez askerler ya da ordularla değil, kara, deniz ve hava araçlarıyla oynuyorsunuz. Yani kısacası oyunu taktiksel bir taşıt savaş oyunu olarak da tanımlayabiliriz.

Oyunda denizde, karada ve havada kullanılan bir çok aracın hem yapımı, hem kurulması, hem stabilize edilmesi, tamiri hem de bu araçlarla yapacağınız savaşlar sizleri bekliyor. Her aracın kendine özgü bir yeteneği var ve bu yüzden hepsini diğer oyunculara karşı stratejik şekilde kullanmanız gerekiyor.

Özellikler:

  • Araçları bir araya getirme ve daha sonra parçalarını geliştirme.
  • Gerçek zamanlı çoklu oyunculu mod.
  • Klan kurma ve ittifak edinebilme.
  • Araçların saldırı ve savunma için ayrı yetenekleri.
  • Haftalık savaş etkinlikleri.

Oyunu tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz gibi isterseniz oyun içi satın almadan ekstra öğeler satın alıp daha güçlü bir takım haline gelebilirsiniz. Eğer siz de savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR