Mine Tycoon Business Games

Mine Tycoon Business Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mine Tycoon Business Games, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir maden işletme oyunudur.

Mine Tycoon Business Games, kendi maden işletmenizi kurmanıza olanak tanıyan bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, kendi işletmenizi kontrol edip zengin olmaya çalışacaksınız. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği Mine Tycoon Business Games'e dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Şimdi ufak bir hayal kurarak işe başlayalım. Paranız var ve yatırım yapmak istiyorsunuz. Madencilik alanında tahsilinizi yaptınız ve bir an önce işe koyulmanız icap ediyor. Hayali burada bırakın ve hemen oyunu açın. Kendinize haritada karada veya denizde bir yer seçin. Bulduğunuz madenlere bir fiyat belirleyin ve yaptığınız satışlardan kar elde edin. Yaptığınız geliştirmeler sonucunda diğer materyallere ulaşmayı da ihmal etmeyin.

Öğrenmesi kolay ama uzmanlaşması zor olan Mine Tycoon Business Games oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Başında uzun süre vakit geçirebileceğiniz bir oyun olması nedeniyle denemenizi mutlaka öneririm.

NOT: Oyunun boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.

YORUMLAR