Mini Monster Mania

Mini Monster Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Monster Mania'da taşları eşleştirip düşmanlarımıza saldırılar düzenliyor ve onları alt etmeye çalışıyoruz.

Mini Monster Mania, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının beğenisine sunulan, eğlenceli ve bir o kadar da sürükleyici bir bulmaca oyunu. Savaş öğeleri ile zenginleştirilen bu oyun sıkıcı olmaktan uzak bir çizgide ilerliyor ve uzun süreler boyunca oynanabiliyor.

Oyunun temel özelliklerine kısaca değinelim. Diğer eşleştirme oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da benzer taşları bir araya getirerek zincirleme reaksiyonlar oluşturmaya çalışıyoruz. Fakat işimiz bununla sınırlı kalmıyor Komutamızdaki birimler bu eşleştirmeler sırasında düşmanlarımıza saldırıda bulunuyorlar. Bu şekilde devam ederek savaşı kazanmaya çalışıyoruz.

Tahmin edebildiğiniz gibi oyundaki rakiplerin gücü bölümleri geçtikçe artıyor. Neyse ki zorlu bölümlerde bonus ve güçlendirici gibi öğeleri kullanarak işimizi bir nebze olsun kolaylaştırabiliyoruz. Oyunda 600'den fazla canavar mevcut ve bunların her bir tanesi kendine özgü güçlere sahip. Bu canavarlarla 400'den fazla bölümde mücadele etmeye çalışıyoruz.

Eşleştirme ve savaş oyunlarının güzel bir karşımı olan Mini Monsters Mania, uzun vakitler boyunca elinizden düşüremeyecğeiniz bir yapım.

YORUMLAR