MiniCraft HD

MiniCraft HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MiniCraft HD, orijinal Minecraft oyuncularının alternatif olarka Android cihazları üzerinde oynayabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir sandbox oyunu.

MiniCraft HD, Android telefon ve tablet sahiplerine tamamen ücretsiz olarak sunulan Minecraft alternatifi bir oyun. Temel olarak neredeyse Minecraft ile tamamen aynı olan oyunda, ne yapmak istediğinizi kendiniz belirliyorsunuz.

Herhangi bir limit yada sınır olmayan oyunda, yaratıcılığınızı kullanarak istediğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz. Kendi dünyanızı oluşturma fırsatı bulacağınız oyunda keyifli vakit geçirirken aynı zamanda iş yada okul stresinizi de atabiliyorsunuz.

Oyunu uzun süre oynarsanız yeni oyun modları açılıyor. Böylece farklı oyun modlarını da deneme fırsatı bulabiliyorsunuz. Oyundaki kontroller mobil cihaz üzerinde oynadığınızı düşünürsek, oldukça rahat diyebilirim. Tabiki bilgisayarda Minecraft oynadığınız kadar değil ama istediğinizhareketleri yaparken çok fazla zorlanmıyorsunuz.

Pikselli grafiklerden oluşan Minicraft HD, düzenli olarak güncellenerek yeni oyun modları eklenmeye devam eden bi oyun. Gördüğü ilgi sürekli olarak artan oyun yerine orijinal Minecraft oynamak istiyorsanız Android Minecraft İndirmek için tıklamanız yeterli. Eğer Sandbox oyunları ilgi alanlarınız arasındaysa, 3 boyutlu grafikler ile oluşturulan dinamik bir oyun olan Minicraft HD'yi denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR