MMX Hill Climb 1.0.2254 (Android)

MMX Hill Climb

MMX Hill Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MMX Hill Climb, Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir kaliteli görsellere sahip online off-road yarışı oyunu.

MMX Hill Climb, Android platformunda şimdiye kadar karşılaştığım en iyi grafiklere ve görsel efektlere sahip online off-road yarış oyunu. Hem telefon hem tabletinizde oynamak üzere ücretsiz ve de kaliteli fizik tabanlı yarış oyunu arıyorsanız şiddetle oynamanızı tavsiye ederim.

Çevre ve araç modellemelerinin yanı sıra görsel şölen yaşatan yarış oyununda klasiğin biraz dışına çıkıyoruz. Girintili çıkıntılı, ilerlemenin ustalık gerektirdiği pistlerde gerçek oyunculara karşı yarışıyorsunuz. Tepe taklak gelenin yarış elbette kaybediyor ancak rakbiniz yarışı dumanlar içinde terk ederken hızınızı kesmeden benzininiz tükenene, rakibinizle aynı kaderi paylaşmayana dek devam edebiliyorsunuz.

Zorlu pistlerde yarış için özel üretilmiş araçlarla yarıştığınız oyunda kontrolü sağ ve sola yerleştirilmiş butonlarla gerçekleştiriyorsunuz. Tahmin edeceğiniz üzere biri fren diğeri gaz olan bu butonlara hassas dokunmanız gerekiyor. Bu butonlar haricinde sol üstte katettiğiniz mesafe ve benzininizi gösteren bir bar bulunuyor. Puanınızı da sağ üstten takip ediyorsunuz.

YORUMLAR