MMX Hill Dash 1.0.10470.10598 (Android)

MMX Hill Dash

MMX Hill Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alışılmışın dışında parkurlar bizleri bekliyor.

Android ve İOS platformunda keyifle oynanan MMX Hill Dash, oyuncuları ücretsiz olarak eğlence dolu bir dünyaya götürüyor.

Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan oyunda, birbirinden farklı araç modelleri yer alıyor. Günümüzdeki yarış oyunlarında yer almayan pistleri kullanan yapım, alışılmışın dışına çıkarak oyunculara aksiyon ve adrenalin dolu bir ortam sunuyor.

Hutch Games imzası ile geliştirilen ve mobil platform oyuncularına sunulan yapımda, görsel efektler o kadar başarılı ki oyunculardan tam puan almayı başardı. Çeşitli mekanlar da offroad araçları kullanacağımız mobil oyunda, bizleri rekabet dolu bir ortam karşılıyor. Oyuncuların diledikleri araçları satın alabilir, yükseltebilir ve yarışları daha da eğlenceli bir hale getirebilirler. Gerçekçi fizik motorunun kullanıldığı oyunda, zorlu pistlerde yeteneklerimi gösterecek ve bitiş çizgisini ilk geçen olmaya çalışacağız.

Seviye sisteminin de yer aldığı oyunda, kolaydan zora doğru ilerleyecek ve ilerledikçe de aracımızın performansı yetersiz kalacak. Bu gibi durumlarda oyuncular araçlarının performanslarını arttırarak bu sorunun üstesinden gelecek. Alışılmışın dışındaki araç modelleri ile de dikkatleri üzerine çeken yapım, tamamen ücretsizdir.

YORUMLAR