MMX Racing Featuring WWE 1.13.8605 (Android)

MMX Racing Featuring WWE

MMX Racing Featuring WWE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MMX Racing Featuring WWE güzel grafiklere sahip bir yarış oyunudur

MMX Racing Featuring WWE içerisinde aksiyon dolu shaneler içeren ve oyun severlere dev canavar kamyonları kullanabilme imkanı veren bir mobil yarış oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan MMX Racing Featuring WWE'de MMX yarışları ve WWE Amerikan güreşleri birleşiyor. Oyunda üzerinde favori WWE güreşçilerinin logolarını ve isimlerini taşıyan ve onları temsil eden dev lastiklere sahip dört çeker araçları kullanabiliyoruz. Sonrasında ise özel tasarlanmış yarış pistlerine çıkarak rakiplerimizle kafa kafaya yarışıyoruz.

MMX Racing Featuring WWE'de yaptığımız yarışlar drag yarışlarına benziyor. Bu yarışlarda kalkış sırasında pedalı kullanarak doğru oranda gaz vermeye ve mükemmel kalkışı yakalamaya çalışıyoruz. Kalkış yaptıktan sonra ise yarış pistinde karşımıza rampalar çıkıyor. Bu rampalardan uçarken yine doğru gaz oranını ayarlıyoruz ve takla atmaktan kaçınıyoruz. Biz rampalardan uçtukça arabaları parçalayabiliyor ve içlerinden geçerek yarış devam edebiliyoruz. Yarışları kazandıkça aracımızı geliştirebiliyor, yeni araçlar satın alabiliyoruz.

MMX Racing Featuring WWE'yi dilerseniz internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Oyun bir hayli güzel grafiklere sahip.

YORUMLAR