MMX Racing 1.09.5974 (Android)

MMX Racing

MMX Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MMX Racing güzel grafiklere sahip bir mobil yarış oyunudur

MMX Racing içerisinde bolca aksiyona sahip olan ve dev canavar kamyonları kullanmamıza imkan tanıyan bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan MMX Racing'de dev tekerli, 4 çekerli yarış kamyonlarını (monster truck) kullanabilmekteyiz. Oyuna kendi canavar kamyonumuzu yaratarak başlıyoruz. Yarışlara çıktıktan sonra ve yarışları kazandıktan sonra ise adım adım canavar kamyonumuzu geliştirebiliyoruz. Kamyonumuzun motorunu geliştirebildiğimiz gibi tekerlerini de daha büyük hale getirebiliyoruz.

MMX Racing'te rakiplerimizle başbaşa yarışmaktayız. Oyundaki yarış pistleri birçok rampayla dolu ve biz bir yandan yarışırken bir yandan da bu rampalardan sıçrıyoruz ve yere doğru dengeyi sağlayarak inmeye çalışıyoruz. Bu sayede oyun içerisinde bolca heyecan yaşamaktayız.

MMX Racing'de klasik 4x4 jiplerin yanında muscle car ve pickup gibi farklı türdeki araçları seçebiliyor ve yarış canavarlarına çevirebiliyoruz. Aracınızı adım adım geliştirmek ve sonuçlarını görmek ise oyundan aldığımız keyfi artırıyor.

YORUMLAR