Mob Taxi 1.0.0 (Android)

Mob Taxi

Mob Taxi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mob Taxi keyifli bir sürüş oyunu olarak dikkat çekiyor. Aksiyonun bir an bile azalmadığı oyun tamamen ücretsiz.

Mob Taxi gerçekten de ilginç bir konuya sahip ve oyunseverlere aksiyon dolu bir sürüş deneyimi yaşatmak için özel olarak tasarlanmışa benziyor. Uyuglama marketlerde pek çok türde sürüş oyunu mevcut fakat bunların birçoğu ya grafiklerden ya da tekdüze oyun yapısından sınıfta kalıyor. Belki Mob Taxi de çok fazla çeşitlilik sunan bir oyun değil fakat gerek grafikleri gerekse aksiyon dolu atmosferi ile diğer oyunlardan başarıyla sıyrılıyor.

Oyunda biraz çılgın bir kişiliğe sahip olan bir mafya patronunu polislerden kaçırmaya çalışıyoruz. Elbette bu görev hiçde kolay değil çünkü şehir polis kaynıyor ve bizim bu duruma karşı yapabileceğimiz tek şey gaz pedalına daha fazla basmak.

Alıştırma bölümüyle başlayan oyunda ilk oynayacaklar için birkaç ufak ders veriliyor. Daha sonrası ise size kalmış. Kalabalık ve binalarla dolu şehirde kıran kırana bir mücadeleye hazır olun. Yeri geldiğinde banka soyacak, yeri geldiğinde alacağınız için mekan basacak, yeri geldiğinde ise arkanıza bakmadan kaçmanız gerekecek.

Oyunda yer alan grafikler özenle hazırlanmış. Çarpma efektleri, fizik tepkimelere gerçekçi görünüyor. Ekranın solundaki pedallarla aracımızı kontrol edip sağda yer alan direksiyonla da yönünü tayin edebiliyoruz. Keyifli bir sürüş oyunu arayanların kaçırmaması gereken bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmakta.

YORUMLAR