Mobile Bus Simulator 1.0.2 (Android)

Mobile Bus Simulator

Mobile Bus Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobile Bus Simulator ile mobil cihazınızda otobüs sürebilirsiniz.

Mobil oyunculara gerçekçi bir simülasyon oyunu sunan Locos, oldukça etkileyici bir atmosferi oyunculara sunuyor.
Basit grafiklere sahip olan yapımda, bizleri birbirinden farklı otobüsler bekliyor. Oyunculara çeşitli kamera açıları sunan yapım, gerçekçi grafikler bulunuyor. Çift katlı otobüslerinde yer aldığı oyunda, otobüslerin kokpitleri oldukça detaylı olup oyuncuları etkilemektedir. Oyuncular dilerlerse beğendikleri otobüsleri kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirler. Hava değişim döngüsü ile oyuncuların işlerini zorlaştıran yapım, gerçek trafik kurallarına sahiptir.
Oyun içerisinde gerçekçi motor sesleri, gerçekçi korna sesleri ve trafik sistemi yer almaktadır. Oyun içerisinde yer alan farklı kamera açıları ile oyuncular otobüslerin kokpitlerinde, kabinlerin de çevresinde dolaşabilecekler.
Akıcı trafiğe karşı mücadele edeceğimiz oyunda, yolcuları belirtilen duraklardan alacak ve gitmek istedikleri noktalara götüreceğiz. Başarıların ve lider tablosunun yer aldığı oyunda yetenekli bir otobüs şoförü olmaya çalışacak ve lider tablosunda tırmanmaya çalışacağız. Android platformundaki oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunulan yapım, günümüzdeki en gerçekçi simülasyon oyunlarından bir tanesidir.
 

YORUMLAR