mobile9 DECO

mobile9 DECO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android mobil cihazlarınızda zil seslerini ve duvar kağıtlarını, ayrıca uygulama ikonlarını bu uygulamayla kolayca özelleştirebilirsiniz.

Mobile9 DECO uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi olduğundan daha fazla kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan birisi ve sahip olduğu onlarca farklı seçenek sayesinde cihazınızın arayüzünün tam olarak istediğiniz gibi olmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu özelliklerin tümünün anlaşılır ve kolay kullanılır bir arayüzde sunulması sayesinde bir kaç dakika içerisinde tüm detaylara da hakim olabilirsiniz.

Temel olarak Mobile9 DECO'nun sahip olduğu özelliklere göz gezdirmek gerekirse;

  • Canlı ve HD duvar kağıtları arşivi
  • Pek çok launcher uygulaması ile tema uyumluluğu
  • Uygulamalar için alternatif ikonlar
  • Resimleri kolayca tam boyutta görüntüleme
  • Sosyal ağlar üzerinden dosya paylaşımı yapma
  • Sık kullanılan dosyalar belirleme

Uygulamayı kullanırken içerisindeki çok sayıda duvar kağıdı ve tema seçeneği sayesinde telefonunuzun tamamen orijinal bir görünüme kavuşması mümkün. Bunun yanında tüm uygulamaların ikonlarına alternatif olarak hazırlanmış ikonlar sayesinde yeni masaüstü resminize uyacak bir ikon dizilimi elde etmek de oldukça kolay.

Dilerseniz yine uygulamanın arama bölümünü kullanarak telefonunuz için yeni zil sesleri ve alarm sesleri de belirleyebiliyorsunuz. Böylece genellikle üreticilerin pek opsiyon sunmadıkları bu alanda kendi müziklerinizle daha iyi bir akıllı telefon deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Android cihazlarını özelleştirerek kendine has bir hale getirmek isteyen kullanıcıların denemeleri gereken uygulamalar arasında yer aldığına inanıyorum.

YORUMLAR