MOBIUS FINAL FANTASY 1.0.101 (Android)

MOBIUS FINAL FANTASY

MOBIUS FINAL FANTASY
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MOBIUS FINAL FANTASY mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

MOBIUS FINAL FANTASY eğer mobil cihazlarınız üzerinde yüksek kaliteli bir RPG oynamak isterseniz beklentilerinizi karşılayabilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunu olan MOBIUS FINAL FANTASY'de fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Karanlığa sürüklenen bu dünyayı kurtarmak için yola çıkan bir kahramanı yönettiğimiz oyunun, oyun konsollarımızda oynadığımız klasik Final Fantasy oyunlarının birebir aynısı olmadığını belirtmekte fayda var. Buna rağmen klasik Final Fantasy oyunundaki birçok öğe MOBIUS FINAL FANTASY'de de kullanılıyor.

MOBIUS FINAL FANTASY temel olarak adım adım ilerlediğiniz bir rol yapma oyunu. Oyunda genel olarka görevlere başlamak için bir tuşa dokunuyoruz ve sonrasında kahramanımız otomatik olarak ilerlemeye başlıyor. Karşımıza çıkan düşmanlarla savaşırken sıra tabanlı bir savaş yapısı bizi bekliyor. MOBIUS FINAL FANTASY'nin grafikleri ise bir hayli başarılı. Mobil cihazlarınızda görebileceğiniz en kaliteli grafiklere sahip oyunlardan biri olan MOBIUS FINAL FANTASY sürükleyici ara sahnelerle ve kaliteli seslendirmelerle süslenmiş.

YORUMLAR