Modern Bike Cargo Delivery 3D

Modern Bike Cargo Delivery 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Modern Bike Cargo Delivery 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunudur

Modern Bike Cargo Delivery 3D eğer heyecanlı bir motor yarışı tecrübesi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Modern Bike Cargo Delivery 3D'de kargo dağıtmakla görevli motorlu kuryelerin hikayesi konu alınıyor. Şehir içinde sıkça pizza veya diğer fast food türünde gıdaların dağıtımını yapan motorlu kuryelere denk geliyor. Bu iş kolay görünse de aslında bir hayli zor bir iş. Çünkü bu tür kuryeler onlara teslim edilen kargoları belli bir süre içerisinde alıcıya teslim etmek zorundalar. Ayrıca yağışlı havalar, yoğun trafik gibi faktörler de dağıtım süresini geciktirebilmekte. Bu tür nedenlerden ötürü motorlu kuryeler sıkça kaza yapabiliyorlar ve hayatlarını tehlikeye atabiliyorlar. Modern Bike Cargo Delivery 3D'de bize bu zorlukları bireysel olarak tecrübe edebilme imkanı veriliyor.

Modern Bike Cargo Delivery 3D'de temel olarak diğer motorlar yerine zamanla yarışıyoruz. Bize verilen belirli süre içerisinde teslim aldığımız kargoyu alıcıya ulaştırmamız gerekiyor. Bu iş için şehir içerisindeki trafikte yol almamız gerekiyor. Kimi zaman otobüs gibi geniş araçların yanlarından tehlikeli bir şekilde geçiyoruz ve zaman kazanıyoruz. Ayrıca ekrandaki navigasyon sistemini takip ederek yönümüzü de bulmamız gerekmekte.

Modern Bike Cargo Delivery 3D çok yüksek grafik kalitesine sahip olmayan bir mobil oyun. Modern Bike Cargo Delivery 3D'nin eğlenceli oynanışı bu açığı kapatıyor.

YORUMLAR