Mold on Pizza 1.2.6 (Android)

Mold on Pizza

Mold on Pizza
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mold on Pizza'da stratejik yeteneklerimizi test ediyoruz

Mold on Pizza oyunculara Plants vs. Zombies tarzı bir oyun yapısını eğlenceli bir hikayeyle birlikte sunan bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı teleofn ve tabletlerinize  ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mold on Pizza'da bir Pang adlı sevimli bir küf tanesinin hikayesi konu alınıyor. Pang bir gün havada süzülürken bir pizzanın cezbedici kokusunu alıyor. Bunun üzerine pizzaya doğru hareketlenen Pang yol üzerinde koruyucu maddelerden oluşan bir savunma birliğine takılıyor. Pang'a saldıran koruyucu maddeler karşısında Pang kendisini savunmak zorunda kalıyor ve maceramız başlıyor.

Mold on Pizza'da Pang ve arkadaşlarını yöneterek fantastik Pizza dünyasını adım adım keşfediyoruz ve bu dünyayı fethetmek için koruyucu maddelerle savaşıyoruz. 8 farklı bölgede geçen oyunda ilginç mekanlar bizi bekliyor. Farklı türde küf türleriyle karşılaştığımız oyunda bizi koruyucu maddelerin yanında kuvvetli bölüm sonu canavarları da bekliyor. Zorda kaldığımız anlarda ve koruyucu maddelerin sayıca üstün olduğu durumda süper yeteneğimiz nemlendiriciyi kullanıyoruz ve yeni küflerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Yeiden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap eden Mold on Pizza boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için güzel bir seçenek.