Monki Shake It

Monki Shake It
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monki Shake It çocuklar için geliştirilmiş bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır

Monki Shake It 2-6 yaş arası çocuklar için dil öğretimi uzmanları tarafından hazırlanmış bir yabancı dil öğrenme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akılllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş Monki Shake It'te 3 farklı dilde çocuğunuza yabancı dil eğitimi verilmekte. İngilizce'nin yanında İspanyolca ve Çince dillerini de destekleyen Monki Shake It temel olarka bir yabancı dil oyunu olarak düşünülebilir. Uygulama çocuklar için yabancı dil eğitimini içerisinde yer alan farklı oyunlar aracılığıyla vermekte. Bu oyunlardan birini uygulamanın ücretsiz versiyonunda deneyebiliyorsunuz ve eğitimden memnun kalırsanız geri kalan oyunları uygulama içi satın alma yöntemiyle açabiliyorsunuz.

Monki Shake It'de yer alan oyunlarda temel olarak oyuncuya yabancı dilde sorular yöneltiliyor ve bu sorulara karşılık olarak telefon veya tabletin belli yönlere yatırılması isteniyor. Örnek olarak bir teknedeki kahramanımızın gitar veya violin çalmak istediği söyleniyor. Kahramanın sağında veya solunda yer alan gitar veya violinden hangisini çalmak istediğine göre tablet veya telefonu sağa veya sola yatırıyoruz.

Monki Shake It dil öğrenmeyi oldukça eğlenceli hale getiren bir uygulama. Eğer çocuğunuza okul öncesi yabancı dil eğitimi vermek isterseniz Monki Shake It'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR