MonoSpace Writer 1.3 (Android)

MonoSpace Writer

1.3
MonoSpace Writer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android telefonlarınızda kolayca not alabilir, bu notları bulut depolama ya da sosyal ağlarda kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

MonoSpace Writer uygulamasıyla Android cihazlarınızda çeşitli notlar alabilir, bu notlarınızı kolayca paylaşabilirsiniz.

Kolay kullanıma sahip ve göz yormayan bir tasarımla süslenen MonoSpace Writer uygulaması, telefonunuz üzerinden alacağınız notları modern biçimlendirme araçlarıyla düzenlemenize imkan sağlıyor. Kalın, italik, h1, h2, tipografi ve alıntı gibi biçimlendirme araçlarını kullanarak, oluşturduğunuz metinleri kolayca biçimlendirebiliyorsunuz. Dropbox entegrasyonu sayesinde de, metin belgelerini kolayca hesabınıza aktarabilmeniz mümkün.

Ana ekranda bulunan artı simgesine tıklayarak anında yeni bir belge oluşturabileceğiniz uygulamada, Title bölümüne belgeniz için bir başlık belirledikten sonra Create düğmesine basmanız yeterli. Yazacaklarınızı bitirdikten sonra sağ üstte bulunan Paylaş butonunu kullanarak ister bulut depolama hesaplarınıza isterseniz de sosyal ağlara kolayca gönderebilirsiniz.

WordPress, Tumblr kullanıcıları için de uzun metinleri kopyalama ve yapıştırma desteği sunan MonoSpace Writer uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR