Monster Mash

Monster Mash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Mash, şeker, meyve ya da balonlar yerine canavarları eşleyerek farklı bölümleri bitirmeniz gereken ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Monster Mash, Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli ama biraz basit olan bir üçlü eşleme oyunu.

Candy Crush Saga ile popüler olan eşleme oyunlarının ardı arkası kesilmiyor fakat bunlar içerisinde bir çoğu oldukça başarısız ve eğlenmenizi sağlamıyor. Monster Mash için kötünün iyisi diyebilirim çünkü hem görüntü kalitesi hem de oynanış olarak pek çok rakibinden daha iyi. Yine de bir Candy Crush Saga'nın yanından geçmesi zor.

Şekerleri, balonları ve elmasları eşlemekten sıkıldıysanız ve artık farklı bir üçlü eşleme oynamak istiyorsanız Monster Mash ile canavarları eşleştirerek 100'den fazla bölümü geçmeye çalışabilirsiniz. Oyunun yapısına genel olarka basit dememe rağmen, bölümleri hiç de öyle değil. Çünkü ilerledikçe geçilmesi imkansıza yakın bölümlerle karşılaşıyorsunuz.

Farklı oyun modları da bulunan Monster Mash oyununu oynadıkça daha da oynama isteği uyandırdığı doğru. Bu nedenle bağımlı olsanız bile küçük aralar vererek gözlerinizi dinlendirmeyi unutmayın.

Farklı bir eşleme oyunu deneyimlemek ya da boş vakitlerinizi değerlendirmek için bir oyun arayışındaysanız Monster Mash'i Android mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR