Monster Match

Monster Match
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli yapısıyla dikkat çeken Monster Match'te benzer şekilli taşları birleştirerek kendi canavar takımımızı kurmaya çalışıyoruz.

Monster Match eğlenceli grafik modellemeleri ve keyifli oyun yapısıyla dikkat çeken bir bulmaca oyunudur. Android cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz Monster Match'teki nihai amacımız fantastik yaratıklardan oluşan bir takım kurmak ve farklı türdeki bulmacaları çözerek başarıya ulaşmak.

Oyunda farklı özelliklere ve yeteneklere sahip 300'den fazla yaratık bulunuyor. Klasik eşleştirme oyunlarından farklı yapısıyla sıyrılan Monster Match'te üç veya daha fazla benzer taşı birleştirerek bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Bulmacalar tamamlandıkça yeni yaratıklar ve bölümler açılıyor. Tüm bu bölümler yedi farklı dünyaya paylaştırılmış durumda. Bu da oyunun bir süre sonra monotonlaşmasına engel oluyor.

Buna benzer oyunlarda görmeye alıştığımız türden bonuslar ve güçlendiriciler de yer almakta. Bu özel güçlendiricileri toplayarak oyunda üstünlük elde edebilir ve bölümleri daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Takımınızı daha güçlü kılmak için güçlendiricileri mutlaka toplamanız gerekmekte. Günümüz mobil oyunlarının vazgeçilmezi sosyal etkileşim Monster Match'te de var. Oyunda arkadaşlarınız ile rekabet edebilir ve adınızı puan tablolarına yazdırabilirsiniz.