Monster Pop Halloween

Monster Pop Halloween
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Pop Halloween, Android mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve cadılar bayramı temalı bir eşleme oyunu.

Monster Pop Halloween, ülkemide kutlanmıyor olsa da, cadılar bayramına özel olarak geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu. Bulmaca oyunundan çok üçlü eşleme oyunu olarak nitelendirilen bu tür oyunlarda amacınız aynı renkteki parçaları bir araya getirmek ve hepsini patlatıp bölümü geçmek.

Cadılar bayramını simgeleyen farklı canavaların temsil ettiği farklı renkteki taşların aynılarını bir araya getirerek üzerlerine iki kere dokunmanız gerekiyor. Belirttiğim şekilde yapmanız halinde taşlar parçalanıyor. Ne kadar çok taşı yani canavarı bir arada parçalarsanız o kadar fazla puan kazanabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınız ile puan yarışına girebileceğiniz oyunu oynaması kolay fakat yüksek puanlara erişmek zor. Bu da oyunun yapısını çekişmeli bir hale getiriyor. Grafik kalitesi açısından ücretsiz bir mobil oyuna göre yeterli olan Monster Pop Halloween'ı denemek isterseniz hemen Android telefon ve tabletlerinize indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR