Monster Truck Driver 3D 1 (Android)

Monster Truck Driver 3D

1
Monster Truck Driver 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Truck Driver 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir canavar kamyon oyunudur

Monster Truck Driver 3D oyunculara sürüş yeteneklerini zorlu bir teste sokarak eğlenme imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Monster Truck Driver 3D''de oyunculara dev lastiklere sahip 4 çeker canavar kamyonlar ile yarışabilme imkanı veriliyor. Monster Truck Driver 3D'de düz asfalt yollarda parlak boyalı spor arabamızla yarışmak yerine araziye çıkıyoruz ve çamur ve tozun içinde yol yapmaya çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için motor gücümüzden faydalanmanın yanısıra bütün sürüş yeteneklerimizi ve reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor.

Monster Truck Driver 3D'de eğimli araziler yarış pisti olarka karşımıza çıkarken bu arazilerde dar köprülerden geçiyor, kütüklerin üzerinden yol almaya çalışıyoruz. Bütün bu işleri yaparken de aracımızı dengede tutmamız ve devrilmememiz gerekiyor. Oyunun fizik motoru iyi bir iş çıkarmakta. Yol alırken aracınızın arazi süspansiyonunun yola uygun tepkiler verdiğini görebiliyorsunuz.

Monster Truck Driver 3D ortalama bir grafik kalitesine sahip.

YORUMLAR