Monster Truck Extreme Dash 1.5 (Android)

Monster Truck Extreme Dash

1.5
Monster Truck Extreme Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Truck Extreme Dash, canavar kamyonunuzla tehlikeli hareketler yaparak puan toplamaya çalıştığınız bir Android oyunu.

Monster Truck Extreme Dash, kuralların olmadığı sıradışı yarış oyunları severler için hazırlanmış eğlence dozu yüksek bir Android oyunu. Telefon ve tabletimize ücretsiz indirebildiğimiz ve oldukça ufak boyutlu olan yarış oyununda adından da anlayacağınız canavar kamyonları kontrol ediyoruz; etmeye çalışıyoruz.

Hem telefon hem de tablette rahat oynanış sunan canavar kamyon yarışı oyunu görsellikten ziyade oynanışa önem verenlere hitap ediyor diyebilirim. Devasa canavar kamyonlarıyla engebeli yollarda bir dublör gibi birbirinden tehlikeli hareketler yaparak ölüme meydan okuduğumuz oyunda diğer oyuncularla yarışlara katılmak yerine kendi dünyamızda yarışıyoruz. Uymamız gereken hiçbir kural yok. Tamamen serbest stil yarışıyoruz da diyebilirim.

Havada taklalar atarak ortaya çıkardığımız olabildiğince tehlikeli hareketler sonucu kazandığımız tek şey ise puan. Puanlarımızı harcayabildiğimiz tek nokta ise canavar kamyonlar. Oyunda kendi emeğimizle açabildiğimiz, ücretsiz dört farklı canavar kamyon bulunuyor. Bunların hepsinin sadece dış görünüşleri değil özellikleri de farklı. Bazısının benzini çabuk tükenirken, bazısının artistik hareket sonucu kazandırdığı puan fazla.

Canavar kamyonumuzla her defasında farklı bir yerde bulunduğumuz yarış oyununda dilersek özel ve günlük görevlere katılabiliyoruz. Özel görevler arasında oyunu belli bir süre oynama, artistik hareket yapma gibi ilginç şeyler var. Günlük görevler ise tamamlanması saniyeler sürmeyen basit ancak altın kazandıran şeylerden oluşuyor. İkisinde de kazandığımız altınları mevcut canavar kamyonumuzun benzin kapasitesi, dayanıklılık, artistik hareket bonusu gibi puan kazandıran özelliklerini artırabiliyoruz.

Kuralların geçerli olmadığı gerçekçilikten ziyade eğlenceye odaklanmamızı sağlayan yarış oyunlarından birisi de Monster Truck Extreme Dash. Fazla reklam çıkması dışında bir eksiği yok.

YORUMLAR