More or Less

More or Less
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

More or Less reflekslerinizi test eden bir zeka oyunudur

More or Less oyunculara reflekslerini heyecan verici bir şekilde test etme imkanı veren bir mobil zeka oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan More or Less hafızanızı, reflekslerinizi, göz-el koordinasyonunuzu ve konsantrasyonunuzu ölçen, aynı zamanda da zihninizi geliştiren bir oyun olarak öne çıkıyor. Oyunda temel olarak bize arka arkaya farklı sayılar gösteriliyor ve biz bu sayıların bir önceki sayıya göre az mı çok mu olduğunu belirlemeye çalışıyoruz. Fakat oyun giderek hızlanınca hafızamızı zorlamaya ve reflekslerimizi kullanmaya başlıyoruz.

More or Less basit bir şekilde oynanabiliyor. Oyunda karşımıza çıkan sayının bir önceki sayıdan az mı çok mu olduğunu belirlemek için parmağımızı ekranda yukarıya veya aşağıya doğru sürüklüyoruz. Parmağımızı yukarıya doğru kaydırdığımızda karşımıza çıkan sayının bir öncekinden büyük, aşağıya doğru kaydırdığımızda az olduğunu belirtiyoruz. Tabi bu işi yapabilmek için kısa bir süreye sahibiz.

More or Less içerisinde 2 farklı oyun modu yer almakta. Arcade modunda oyunda hata yapana kadar ilerliyoruz ve en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz. Time modunda ise zamana karşı yarışıyoruz. Bize belli bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde en çok doğru tahmini yapmaya çalışıyoruz.

YORUMLAR