Moto Racer 15th Anniversary 1.0 (Android)

Moto Racer 15th Anniversary

1.0
Moto Racer 15th Anniversary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Racer 15th Anniversary farklı motor yarışı türlerini bir araya getiren bir yarış oyunudur

Moto Racer 15th Anniversary eğer motor yarışı oyunlarını seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Uzun bir süre önce bilgisayarlar için yayınlanan efsane motor yarışı oyunu Moto Racer'ı mobil cihazlara taşıyan bir oyun olan Moto Racer 15th Anniversary beraberinde birçok yeniliği de getiriyor. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda farklı tipteki motor yarışları tek bir çatı altında toplanıyor. Dilerseniz süper hızlı yarış motorlarını kullanarak dünya şampiyonalarına katılabilir, dilerseniz arazi motorlarını kullanarak rampalarla çevrili yarış pistlerinde rakiplerinizle yarışabilir, dilerseniz motorunuzla akrobatik hareketler yapma keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun yanında oyun içerisinde farklı oyun modları da yer alıyor. 

Moto Racer 15th Anniversary'da Championship modu size şampiyonalara katılma ve kendi yarış kariyerinizi takip etme imkanı veriyor. Single Race ise klasik tek yarışlık oyun modu. Time Attack modunda ise en iyi süreyi yakalamaya çalışıyoruz. Oyunu 2 farklı kontrol yöntemini kullanarak oynayabilirsiniz. Dilerseniz dokunmatik kontrollerle, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla Moto Racer 15th Anniversary oynayabilirsiniz. Oyunun zorluk seviyesi de değiştirilebiliyor ve 3 farklı zorluk seviyesinden biri seçilebiliyor. Böylece oyun her seviyeden oyuncuya hitap ediyor.

Güzel grafikler ve zengin bir içeriği buluşturan Moto Racer 15th Anniversary motor yarışı oyunları arasında en iyilerden bir tanesi.

YORUMLAR