Moto Racer 3D 20150416 (Android)

Moto Racer 3D

Moto Racer 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Racer 3D, trafiğin yoğun olduğu caddelerde motosikletimizle hız yapıyor ve aksiyonu doyasıya yaşıyoruz.

Moto Racer 3D, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri aksiyon odaklı bir motosiklet yarışı oyunu arayanların gözardı etmemesi gereken seçeneklerden birisi. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun aksiyon odaklı yapısıyla beğenimizi kazanıyor.

Moto Racer 3D'de arabaların sürekli olarak geçtiği yollarda motosikletimizle yol almaya çalışıyoruz. Bu yolculuğumuz esnasında son derece dikkatli ve tetikte olmamız gerekiyor çünkü trafik zaman zaman tıkanıyor ve bu karmaşadan kurtulmak için dar yerlerden geçmek zorunda kalıyoruz.

Oyunda rahat kullanabildiğimiz bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Sağ tarafta pedallar, sol tarafta da yönlendirme butonları yer alıyor. Her tuş, fonksiyonunu rahatlıkla yerine getiriyor ve emirlerimize hızlıca cevap veriyor.

Buraya kadar pek bir sorun çıkartmayan oyun ilk falsoyu yer yer grafiklerde ve animasyonlarda vermeye başlıyor. Açıkçası motorun hareketlerinin biraz daha gerçek hayata uygun olmasını beklerdik. Yine de keyif vermeyi başarıyor. Motosiklet oyunları dikkatinizi çekiyorsa Moto Racer 3D iyi bir alternatif olabilir.