Moto Racing 1.2 (Android)

Moto Racing

1.2
Moto Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Racing eğlenceli bir yarış oyunudur

Moto Racing birbirinden güzel motosikletleri kullanmanıza imkan tanıyan bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Moto Racing'de oyuncular motorlarını seçerek yola çıkıyorlar ve sürekli ilerlemeye çalışıyorlar. Moto Racing'de standart bi motor yarışının aksine diğer motorlarla yarışmamktayız. Oyunda trafikle mücadele etmekteyiz ve trafikteki araçları geçerek olabildiğince hızlı ilerlemeye çalışmaktayız. Bu iş trafik sıkışık olduğu anlarda oldukça heyecanlı olabilmekte.

Moto Racing'in oynanışı gayet basit. Oyunda motorumuzu kullanırken Android tablet veya telefonumuzun hareket sensörü yardımıyla motorumuzu kontrol edebiliyoruz. Motorumuza gaz vermek için ise ekrana dokunmamız yeterli. Oyunda tek yapmamız gereken yola ve trafiğe odaklanmak ve önümüdeki arabalara çarpmamaya çalışmak.

Moto Racing'in grafiklerinin tatmin edici bir kaliteye sahip olduğu söylenebilir. Oyunda hem gece hem de gündüz yarışabiliyoruz. Kimi zaman plaj kenarından geçen bir yolda, kimi zaman uzun köprülerde, kimi zaman karla kaplı yollarda kimi zaman da şehir içinde yarışabiliyoruz. Oyunda oyunculara farklı türde motorları kullanma imkanı verilmekte.

YORUMLAR