Moto Rally 3D

Moto Rally 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Rally 3D, şehir sokaklarında ve trafiğin içinde süratli bir şekilde motor yarışı yapacağınız eğlenceli bir Android yarış oyunu.

Moto Rally 3D, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde hiç bir ücret ödemeden oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı motor yarışı oyunlarından bir tanesi. Aslında hem motor yarışı oyunu hem de araba yarışı oyunu olan Moto Rally 3D'de siz motorunuzu seçerek oyuna giriyorsunuz fakat oyunda arabalar ile yarışıyorsunuz.

Heyecanlı bir motor sürme deneyimi sunan oyunun grafikleri de ücretsiz bir oyuna göre oldukça başarılı diyebilirim. Hız, kovalama, gerçekçi sesler ve yarış sahneleri ile ön plana çıkmayı başaran Moto Rally 3D oyununun kontrolleri de oldukça rahat. Böylelikle oynarken herhangi bir problem yaşamıyorsunuz.

Oyunda motorunuz ile ilerlerken yol üzerindeki altınları toplamanız sayesinde yeni motorlar alabiliyorsunuz. Böylece oyundaki amacınız sürekli artarak daha iyi motorlar satın almak oluyor.

Oyunda motorunuz üzerinde kullanabileceğiniz bir çok özellik ve geliştirme seçeneği bulunuyor. Fakat bu özellik ve geliştirmeleri de kullanabilmek için kazandığınız altınları harcamanız gerekiyor. Bu nedenle altınları dikkatli harcayarak yeni motor almak için biriktirmenizi tavsiye ediyorum.

Çok detaylı ve gelişmiş bir motor oyunu arayışındaysanız Moto Rally 3D tam olarak size göre olmayabilir. Daha basite indirgenmiş olan bu oyun sayesinde boş vakitlerinizi eğlenceli kılabiliyorsunuz fakat oyunda yukarıdaki yazdıklarım dışında çok da fazla detay bulunmuyor. Eğer basit ama eğlenceli bir motor yarışı oyunu arıyorsanız, bu oyunu Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR