Moto Rider Traffic

Moto Rider Traffic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Rider Traffic, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı ve eğlenceli bir motor oyunu.

Moto Rider Traffic, 3 boyutlu grafikler ile hazırlanan eğlenceli ve heyecanlı bir Android motor yarışı oyunu. Gerçek motor sürme keyfi yaşayabileceğiniz oyunu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Oyunda bulunan 3 farklı motor türünden bir tanesini seçerek başlayabilirsiniz. Bunun dışında kontrol edeceğiniz karakteri de kendiniz belirliyorsunuz. Oyunun grafikleri 3 boyutlu olmasının yanı sıra oldukça kaliteli. Çevredeki her şey net bir şekilde görünüyor.

Oyun yapısı gereği sınırsız olarak oynanıyor. Yolda önünüze çıkan tüm araçları ve engelleri aşarak olabildiğince çok puan kazanmanız gerekiyor. Bu altınlar ile güç özellikleri alarak daha sonra oynayacağınız oyunlarda daha fazla puan yapabilirsiniz. Ayrıca bu altınları kullanarak kendinize yeni motorlar da alabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile puan yarışına girebileceğiniz Motor Rider Traffic, kolay kontrol mekanizması ve rahat oynanışı ile başarılı motor oyunlarına arasına giriyor. Bu nedenle motor yada yarış oyunlarını sevenlerin bu oyunu Android cihazlarına indirerek denemesini tavsiye ederim.

YORUMLAR