Moto Rival 3D

Moto Rival 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Rival 3D yarış ve savaşı birleştiren bir motor yarışı oyunudur

Moto Rival 3D içerisinde bolca aksiyon bulabileceğiniz heyecan dolu bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Moto Rival 3D'de şehrin en hızlı motorcusu olmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız bu iş için yola çıktığında yalnız olmadığını anlıyor. Şehirdeki motor çeteleri kahramanımızı durdurmak için onun peşine takılıyorlar. Bu nedenle kahramanımız kendini savunmak zorunda kalıyor. Biz de ona yardımcı olarak bir yandan yarışmasını, diğer yandan motor çetelerinin üyeleriyle savaşmasını sağlıyoruz.

Moto Rival 3D'de trafik içerisinde yol almaktayız. Biz yolda ilerlerken karşımıza trafikteki araçlar çıkıyor veya bize doğru araçlar geliyor. Bu araçlara çarptığımızda ve kaza yaptığımızda oyun sonlarınıyor. Ayrıca caddelerde yapılan yol çalışmaları nedeniyle yollara barikatlar kuruluyor. Yüksek hızda yol alırken bu engellere de dikkat etmemiz ve reflekslerimizi kullanarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Bütün bunları yaparken işin içine bize saldıran motorcular da giriyor. Bu motorculara cevaplarını vererek onları yoldan atmamız gerekiyor.

Moto Rival 3D'de başarılı oldukça para kazanabiliyor ve bu parayı yeni motorlar satın almak için kullanabiliyoruz. Ortalama bir grafik kalitesine sahip olan Moto Rival 3D'yi içerdiği şiddet nedeniyle küçük yaştaki tkaipçilerimize tavsiye etmiyoruz.

YORUMLAR