Moto Shooter 3D 1 (Android)

Moto Shooter 3D

1
Moto Shooter 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Shooter 3D silahlar kullanabildiğiniz bir yarış oyunudur

Moto Shooter 3D aksiyonu ve yüksek hızı içinde buluşturan eğlenceli bir mobil yarış oyunu olarak özetlenebilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Moto Shooter 3D'de motoruna atlayarak yüksek hızda yol almaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız motor kullanmada usta olduğu kadar silah kullanmada da usta. Bu sayede kahramanımız yoğun trafiğin yaşandığı yollarda yüksek hızla ilerleyebiliyor. Ayrıca kullandığı silahlarla önündeki araçları patlabilen kahramanımız yolunu açarak daha yüksek hızlara çıkabiliyor.

Moto Shooter 3D'de kahramanımızı yukarıdan görüyoruz ve önümüze çıkan araçları motorumuzu sağa veya sola yönlendirerek veya onlara ateş ederek geçiyoruz. Oyunda bize chopper tarzı motorların yanısıra parlak renklere sahip spor motorları da kullanabilme imkanı veriliyor. Bunun yanında farklı silah seçeneklerini de kullanabiliyoruz.

Moto Shooter 3D'de motorunuzu hareket sensörü yardımıyla sağa veya sola doğru yönlendiriyorsunuz. Ekrandaki dokunmatik pedalları kullanarak gaza veya frene basabiliyor, nişan alma tuşuyla ateş edebiliyorsunuz. Moto Shooter 3D'nin grafiklerinin göze hoş göründüğü söylenebilir.