Moto Traffic 3D 1 (Android)

Moto Traffic 3D

1
Moto Traffic 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Traffic 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Moto Traffic 3D eğer çok karmaşık bir yapıya sahip olmayan ve cihazınızı yormadan çalışabilecek bir oyun arıyorsanız size aradığınız çözümü sunabilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Moto Traffic 3D'de temel olarka şehrin en hızlı yarışçısı olmayan çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz ve motorumuzun şöför koltuğuna atlayarak sürüş yeteneklerimizi sergiliyoruz. Oyunda açık bir şehir haritasında yol almaktayız. Oyundaki temel amacımız ise bize verilen süre dolmadan yol üzerinde işaretlenen kontrol noktalarını geçmek. Ne kadar çok kontrol noktasını geçersek o kadar yüksek puan kazanıyoruz.

Moto Traffic 3D'de trafik içinde yol almaktayız. Bu nedenle yarışırken yoldaki araçlara dikkat ederek kaza yapmamamız gerekiyor. Oyun içerisinde 5 farklı motor seçeneği bulunmakta. Kimi motorlar spor yarış motorları şeklindeyken kimi motorlar dirt bike - arazi motoru şeklinde. Oyuncular kazanacakları parayla yeni motorların kilidini açabiliyorlar.

Moto Traffic 3D'nin grafikleri basit görünüyor. Eğer yüksek kaliteli grafikler arıyorsanız Moto Traffic 3D beklentilerinizi karşılamayacaktır. Fakat oyun eski Android cihazlarda bile rahat bir şekilde çalışabiliyor.