Moto Traffic Race 2 1.16.03 (Android)

Moto Traffic Race 2

Moto Traffic Race 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motosiklet yarışlarına hazır olun!

Mobil yarış oyunları arasında yer alan Moto Traffic Race 2 ile motosiklet yarışlarına dahil olacağız. Play365 tarafından geliştirilen ve yayınlanan mobil oyun içerisinde birinci şahıs kamera açılarına sahip olarak yarışlara katılacağız. Birbirinden farklı motosiklet modellerini ücretsiz olarak oyunculara sunan mobil yapım da gerçekçi grafikler ile karşılaşacak ve adrenalin dolu zaman geçireceğiz.

Çok oyunculu olarak da oynanabilen yapım da dünyanın çeşitli yerlerinden motosiklet yarışçıları ile karşılaşacak ve onlarla yarışma fırsatı elde edeceğiz. 5 farklı oyun modunda gündüz ve gece döngüsü eşliğin de rekabet dolu yarışlara dahil olabileceğiz. Oyun içerisinde 2 çok oyunculu 3 tane de tek oyunculu mod yer alıyor.

10’dan fazla motosikleti deneyimleyeceğimiz oyunda harika 3D grafiklerin yanı sıra 5 farklı sürücü modeli yer alacak. Oyuncular bu sürücülerle farklı görünümlere kavuşabilecekler. Sonsuz bir eğlence sunan mobil oyun ses efektleri eşliğin de bizlere gerçekçi bir deneyim yaşatacak. Moto Traffic Race 2 ücretsiz olarak mobil platformda oynanıyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR