Moto Traffic Race (Android)

Moto Traffic Race

Moto Traffic Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Traffic Race, Android platformu üzerinde oynayabileceğiniz en eğlenceli ve ücretsiz motor yarışı oyunlarından bir tanesi.

Moto Traffic Race, Android uygulama marketi üzerinde 5 milyondan fazla indirilen en popüler ve sevilen motor yarışı oyunlarından bir tanesi. Eğer motor yarışı oyunları ilginizi çekiyorsa bu oyun mutlaka denemeniz gerekenlerden bir tanesi.

Hız yapmak ve hızla giderken arabaların arasından geçmek sizi heyecanlandırıyorsa oyunda zamanın nasıl geçtiğiniz farketmeyebilirsiniz.

2 farklı oyun moduyla farklı bir motor yarışı deneyimi sunan oyunda ister gündüz modunu istersenizde gece modunu seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyunda kullanabileceğiniz pek çok yarış motoru olmakla birlikte, aynı zamanda gerçekçi trafik sistemi bulunuyor. Bu nedenle diğer oyunlarda olduğu gibi hız sınırlarını kolayca aşamıyorsunuz. Eğer aşacak olursanız gerçekten iyi bir sürücü olmanız gerekiyor.

Oyunda bilmeniz gereken tüm bilgiler ekran üzerinde sağ ve sol taraflarda yer alıyor. Gittiğiniz hız, puanınız, mesafe vb. bilgileri oyun içerisinde kontrol edebiliyorsunuz. Oyun ile ilgi çekici noktalardan bir tanesi de sahip olduğu şık ve kaliteli grafikler. Bu tür ücretsiz oyunlarda grafik kalitesinin bu denli iyi olması oyuncular açısından oldukça sevindiri ve iyi. Grafikleri dışında eğlenceli ve heyecanlı müziklere de sahip olan oyunu oynarken oldukça fazla heyecanlanabilirsiniz.

Motor oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Moto Traffic Race oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR