Motocross Racing 1.3 (Android)

Motocross Racing

1.3
Motocross Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akıllı telefonumuzda motosiklet süreceğiz.

Motosiklet oyuncuları tarafından beğeniyle oynanan Motocross Racing, Million Games imzası ile geliştirildi.

Mobil yarış oyunları arasında tamamen ücretsiz olan başarılı yapım dünyanın dört bir yanından oyuncuları bünyesinde bulunduruyor. Bizlere birbirinden farklı motosikleri deneyimleme imkanı veren mobil yarış oyununda akrobatik hareketler yapabilecek ve offroad tarzındaki yollarda mücadele edecbileceğiz.

Yaz ve kış temalarının yer aldığı oyunda en hızlı motosiklet şoförü olmaya çalışacak ve yarışı birinci sırada tamamlamaya çalışacağız. 500 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan oyun kendine has yol seçenekleri ile de bizlere farklı bir haz yaşatıyor. Geniş kitlelere kadar uzanan yapım ücretsiz olarak indiriliyor. 4.3 gibi bir inceleme puanına sahip olan oyun da çok sayıda farklı motosiklet seçenekleri bulunuyor.

Dileyen oyuncular seçtikleri motosikletleri yükseltebilecek ve daha hızlı bir şekilde yarışlara dönebilecekler. Zorlu engellerle dolu yol şartlarında motosiklet sürebilmek adeta yetenek isteyecek. Heyecan verici bir oyun oynamak istiyorsanız Motocross Racing aradığınız oyun demektir.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR