Motorlu Tekne Yarışı 3D 1.1 (Android)

Motorlu Tekne Yarışı 3D

1.1
Motorlu Tekne Yarışı 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motorlu Tekne Yarışı 3D, adından da anlaşıldığı gibi kıran kırana geçen motor yarışlarını denizlere taşıan ve orjinal zevkleri sunan bir oyun.

Öyle bir oyun düşünün ki, içinde yarış olsun ama denizden ve kumsaldan da feragat etmeyin. İşte tam da bu şekilde bir oyun olan Motorlu Tekne Yarışı 3D, Jet Ski ile yapılan bir su rallisi oyunu. 40'dan fazla bölüm ve 8 farklı mod bulunduran bu oyun ile yarış severler uzunca bir vakit adrenalin pompalayacaklar. Tamamen 3 boyutlu modellemelerden oluşan grafikler mobil bir cihazda hem gözlere hemde gönüle hitap ediyor.

Tek başında geniş kapsamlı bir kariyer moduyla oynama şansınız olsa da asıl heyecanlı bulduğumuz kısım, 4 kişiye kadar oynanabilen multiplayer yarışlar. Özellikle Need For Speed serilerinden alışık olduğumuz NOS özelliği de bu oyunda ihmal edilmemiş.

Su üzerinde araç kullanmanın da kendine has kontrollerine değinmekte fayda var. Eğer etrafta benzerleri olan bir sürü araba yarışı oyunundan sıkılanlara ilaç gibi gelecek bu oyun, yeni dinamikleriyle ilk kez araba yarışı oynayacakmışsınız gibi hissettirebilir. Milyonlaraca insanın indirip oynadığı Motorlu Tekne Yarışı 3D sizin de oynayıp denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR