Motorola Geçiş 1.2.1 (Android)

Motorola Geçiş

Motorola Geçiş
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motorola Geçiş uygulaması ile eski akıllı telefonunuzdaki içerikleri yeni telefonunuza kolayca aktarabilirsiniz.

Motorola Geçiş, (Motorola Migrate) eski akıllı telefonunuzdaki içerikleri Motorola akıllı telefonunuza kablosuz olarak transfer etmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Eski Android ve iOS cihazınızdaki mesajları, kişileri, medya dosyalarını, arama geçmişini yeni satın aldığınız telefonunuza birkaç adımda aktarabilirsiniz.

Motorola Geçiş, Android ve iOS sistemli eski telefonunuzdaki tüm önemli verileri yeni Moto X, Moto G, Droix Maxxx, Droid Mini ve Droid Ultra telefonunuza kolayca aktarabilmeniz için geliştirilmiş bir uygulama.

Motorola Geçiş ile telefonlar arası veri aktarımı son derece basit. Eski telefonunuzun işletim sistemini seçiyorsunuz. Sonraki ekranda eski telefonunuzdan yeni telefonunuza aktaracağınız verileri seçiyorsunuz. Kısa mesajlarınızı, müziklerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı, rehberinizi, arama kayıtlarınıi ses ve ekran ayarlarını aktarmanız mümkün. Seçim işleminin ardından kare kodu yeni telefonunuz üzerinden okutuyorsunuz ve transfer işlemi çok kısa bir sürede tamamlanıyor.

YORUMLAR