Mountain Drill Crane Operator

Mountain Drill Crane Operator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mountain Drill Crane Operator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Mountain Drill Crane Operator gerçekçi oyun mekaniklerine sahip olan ve oyunculara dev iş makinalarını kullanma fırsatı veren bir mobil kepçe simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Mountain Drill Crane Operator'da bir taş ocağında iş yapan iş makinalarını yönetmekteyiz. Oyunda temel amacımız bize verilen işleri zamanında tamamlayarak taş ocağındaki işlerin yürümesini sağlamak. Oyunda ilk olarak ucuna dev matkap takılmış bir kepçeyi kullanarak dağlardaki kayaları parçalıyoruz. Sonrasında bu parçaladığımız kayalardan sonra oluşan molozları temizlemek için kepçemizin başına geçiyoruz ve molozları toplayarak onları tahliye edecek kamyona yüklüyoruz. İşimiz kamyonlara molozları ve çıkardığımız taşları yüklemekle bitmiyor. Bu moloz ve taşları hedef noktalara nakliye etmemiz de gerekiyor.

Mountain Drill Crane Operator'da karşımıza çeşitli zorluklar çıkıyor. Dağlık bir arazide geçen oyunda bu zorlu arazi koşullarında dev iş makinalarını yönlendirmek büyük bir mücadele. Oyunda hem sürüş yeteneklerimizi hem de kepçe kullanma yeteneklerimizi birleştirmemiz gerekiyor.

Mountain Drill Crane Operator'da oyuncuları 10 farklı bölüm, 4 farklı iş makinası, park etme mücadeleleri bekliyor.

YORUMLAR