Mouse Kit 1.8.4 (Android)

Mouse Kit

Mouse Kit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mouse Kit, telefonunuzu oldukça kullanışlı bir mouse dönüştürmeyi amaçlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Mouse Kit uygulaması, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bir klavyeye ve mouse'a dönüştürüyor. Telefonunuz mouse dönüştükten sonra yapabilecekleriniz tamamıyla sizin hayal gücünüze kalmış.

Bilgisayar başında standart mouse'ları kullanmaktan sıkıldıysanız Mouse Kit'i kullanabilirsiniz. Mouse Kit sayesinde bilgisayarınızda tüm işlemleri telefonunuzdan yapabilme gibi bir imkana erişiyorsunuz. Bu imkan ise dokunmatik seçeneğinin fazla olmasıyla birlikte standart mouse'u aratmıyor. Dilerseniz Mouse Kit ile telefonunuzdan imleci hareket ettirebilir, dilerseniz de telefonunuzu klavyeye dönüştürerek metinler yazabilirsiniz.

Eğer iş hayatında Mouse Kit'i kullanmak istiyorsanız çok şanslısınız. Çünkü Mouse Kit uygulaması slayt sunumlarında adeta bir uzaktan kumanda görevi görüyor. Kablosuz sinyaller sayesinde bilgisayarla eşleşebilen Mouse Kit, telefonunuzda yaptığınız her şeyi projeksiyon aleti sayesinde ekrana yansıtıyor. İşte bu kadar basit ve kullanışlı.

Standart klavye ve mouse'tan sıkılmışsanız Mouse Kit'i hemen şimdi indirip, deneyebilirsiniz.