Move to iOS 1.57.1 (Android)

Move to iOS

Move to iOS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Move to iOS bir mobil dosya ve rehber transfer uygulamasıdır

Move to iOS eğer Android cihazınızdan yeni bir Apple iPhone veya iPad'e geçiş yapacaksanız oldukça işinize yarayacak bir dosya transfer uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Move to iOS temel olarak Android'den iOS'a geçiş işlemlerini çok daha kısa ve zahmetsiz bir hale getiriyor. Uygulama sayesinde verileriniz otomatik olarak aktarılıyor ve hemen yeni iPhone veya iPad'inizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Move to iOS'un rehber aktarma özelliği sayesinde telefon defterinizde kayıtlı kişi ve numaraları yeni iOS cihazınıza transfer edebiliyorsunuz. Move to iOS bunun yanında mesaj aktarma özelliğine de sahip. Bu sayede mesajlaşma geçmişinizi koruyabiliyorsunuz. Fotoğraf ve video aktarma özelliğine de sahip olan Move to iOS temel olarak bütün dosyalarınızı aktarabiliyor. Ayrıca internet tarayıcınızdaki yer imleri, e-posta hesapları ve takvimler de aktarılmakta.

Move to iOS'u şu şekilde çalışıyor:

Yen iPhone ve iPad'iniz özel bir Wi-Fi ağı yaratıyor. Sonrasında çevredeki Move to iOS uygulamalarının yüklü olduğu Android cihazları tarayarak buluyor. Güvenlik kodunu girdiğinizde uygulama Android cihazınızdan iOS cihazınıza veri aktarmaya başlıyor.

Move to iOS uygulaması Android 4.0 veya daha üst versiyonlarına sahip tablet ve telefonlarda kullanılabiliyor.

YORUMLAR