MSN Health & Fitness

MSN Health & Fitness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Health & Fitness sağlıklı yaşam tavsiyeleri içeren bir mobil uygulamadır

MSN Health & Fitness sağlığınız için dikkat etmeniz gereken herşeye yer veren bir mobil sağlıklı yaşam uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz MSN Sağlık ve Fitness uygulaması içerisinde oldukça zengin bir içerik yer almakta. Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenme, iyi bir diyet ve yeterli egzersiz ve antrenman yapmak gerekmektedir. İşte bütün bu faktörlerle ilgili makaleler, videolar ve kullanışlı araçlar MSN Health & Fitness içerisinde sizi bekliyor.

MSN Health & Fitness içerisinde yer alan Koşu İzleyicisi sayesinde koştuğunuz veya bisikletle katettiğiniz mesafeyi, yaktığınız kaloriyi hızınızı ve koşu sürenizi kayıt altına alabiliyorsunuz. Ayrıca koşu rotanızı GPS aracılığıyla kaydedebiliyorsunuz.

Diyet İzleyici aracı günlük kalori hesabı yapmanıza imkan veriyor. 300 binin üzerindeki yiyecekten oluşlan dev bir arşive sahip olan MSN Health & Fitness uygulaması aracılığıyla ne kadar kalori alacağınızı önceden planlayabilirsiniz.

Kardiyo İzleyici aracı kardiyo çalışmalarınızı takip etmenize ve zaman içerisinde gelişimizi görmenize yardımcı olmakta.

MSN Health & Fitness içerisinde dünyaca ünlü ve güvenilir kaynaklardan alınan sağlık üzerine makaleler de bir araya getiriliyor.