MultiCraft II

MultiCraft II
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MultiCraft II özellikle Minecraft hayranları tarafından mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasında.

MultiCraft II, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ücretsiz bir macera oyunu. Minecraft'a ve Infiniminer'a benzerliğiyle dikkat çeken bu oyunda doğada tek başımıza kalıyor ve hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde beklediğimizden daha iyi bir atmosferle karşılaştık. Minecraft'tan esinlenen nice oyun sınırlı özellikleriyle başarısız bir taklitten öteye gidememişlerdi. MultiCraft II ise bu konuda çok daha iyi sonuçlara imza atıyor.

Oyunda kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Sol bölümdeki butonlarla karakterimizi yönlendirebiliyor, sağ taraftakilerle ise elimizdeki aleti kullanmak gibi çeşitli hareketler yapıyoruz. Ekranın alt bölümünde sahip olduğumuz materyalleri ve gereçleri görebiliyoruz. Bunların üzerine tıklayarak seçim yapmak mümkün.

Tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi MultiCraft II'de de doğada kaldığımız süre boyunca canavarlardan korunmak zorundayız. Bunun için çeşitli silahlar yapmamız gerekiyor. Aksi halde saldırı karşısında fazla tutunamayabiliriz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen MultiCraft II bu tarz oyunlardan hoşlanan herkes tarafından mutlaka denenmeli.

YORUMLAR