Multiplayer Driving Simulator (Android)

Multiplayer Driving Simulator

Multiplayer Driving Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Multiplayer Driving Simulator güzel görünüme sahip bir mobil yarış oyunudur

Multiplayer Driving Simulator eğer klasik yarış oyunlarının dışarısına çıkarak gerçek rakiplerle yarışmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online yarış oyunu olan Multiplayer Driving Simulator'da bizi gerçekçi bir araba yarışı tecrübesi ve yüksek rekabete sahip yarışlar bekliyor. Oyuna aracımızı seçerek başlıyoruz ve şehir içerisinde yola çıkarak asfalt yakmaya başlıyoruz. Oyunda yarışırken yüksek hızda drift yapabiliyoruz. Araçlarımızla kaza yaptığımızda ise dramatik görüntüler bizi bekliyor.

Multiplayer Driving Simulator içerisinde oldukça şık görünen spor arabaları kullanmamıza izin veriliyor. Oyunda yarışırken trafik veya polis gibi engellerle uğraşmıyoruz. Yolların sadece bize ait olduğu Multiplayer Driving Simulator'de son hızda ilerlemenin keyfini çıkarabilmeniz mümkün. Oyundaki yarış güzergahları da oldukça uçuk şekilde tasarlanmış. Normal asfalt yolların yanısıra çtılara çıkarak rampalardan uçabiliyor ve bir çatıdan diğerine doğru havada süzülebiliyoruz.

YORUMLAR