Multitasking

Multitasking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Multitasking, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir kişiselleştirme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Multitasking, Android cihazları üzerinde kullanabilecekleri pratik ve kullanışlı bir kişiselleştirme uygulaması arayışında olan kullanıcıların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden biri. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde farklı uygulamaları aynı anda açabiliyor ve kullanabiliyoruz.

Multitasking isimli bu uygulama barlar, ayarlar menüsü ve ekranda yüzen araçlardan oluşuyor. Basit kaydırma hareketleri üzerine kurulu olan yapısı sayesinde Multitasking herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek türden bir yapım.

Multitasking'i kullanarak açtığımız uygulamaların pencerelerini istediğimiz gibi boyutlandırabiliyoruz. Boyutlandırma işlemine ek olarak pencereleri ekranın dilediğimiz bölümüne sürükleyebiliyor oluşumuz da uygulamanın bir başka artısı. Eğer açık olan uygulamalardan herhangi birini tam ekrana almak isterseniz bunu da birkaç basit dokunuşla tamamlama şansına sahipsiniz.

Genel olarak sade ve rafine bir kullanım deneyimi sunan Multitasking, Android cihazları üzerinde sık sık birden fazla uygulama açan kullanıcıların daha verimli bir yönetim mekanizmasına sahip olmalarını sağlıyor.

YORUMLAR