My Burger Shop 2 1.0 (Android)

My Burger Shop 2

1.0
My Burger Shop 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Burger Shop 2, restoran işletme ve yemek yapma oyunlarından hoşlananlara hitap ediyor.

My Burger Shop 2, yemek yapma ve restoran işletme oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerini cezbedecek bir seçenek.

Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız hamburger restoranımıza gelen müşterilere en iyi hizmeti sunmak ve restoranımızdan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamak.

Oyundaki görevimiz müşterimizin siparişi ile başlıyor. Ekranda karşımıza çıkan müşterilern yan taraflarında nasıl bir yemek istediklerini görüyoruz. Önümüzdeki tezgahta bulunan malzemeleri kullanarak bu siparişleri eksiksiz bir şekilde hazırlamaya çalışıyoruz.

Malzemeleri kullanabilmek için üstlerine tıklamamız yeterli oluyor. Kullanabileceğimiz malzemeler arasında et, domates, soğan, peynir, marul, turşu ve tabii ki ekmekler yer alıyor. Bunları seçerken tamamen müşteri siparişine sadık kalmamız gerekiyor aksi halde düşük puanlar alıyoruz.

Oyunda yer alan objelerin, müşterilerin ve restoranın modellemeleri beklentileri karşılayacak seviyelerde seyrediyor. Kalitesizlik hissine kapılmadığımız gibi gereksiz efektlerle gözlerimiz de yorulmuyor.