My Coffee Shop 1.0.1 (Android)

My Coffee Shop

My Coffee Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Coffee Shop'ta mütevazi bir kahve dükkanını işleterek, gelen müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

My Coffee Shop, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli bir kahve dükkanı işletme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda dükkanımıza gelen müşterilere kahve ve yiyecek servisi yapıyoruz.

Her ne kadar çocuklara hitap ediyor gibi görünse de oyunu yetişkinler de büyük bir keyifle oynayabilir. My Coffee Shop, grafik olarak yemek yapma ve restoran işletme oyunlarında gördüğümüz tarzı devam ettiriyor. Modellemelerin kalitesi yerinde ve göze batan herhangi bir detay yok.

Oyunda birbirinden lezzetli kahveler, çaylar ve bu içeceklerin yanında iyi gidecek kekler, pastalar ve reçelli ekmekler sunuyoruz. Dükkanımızda epey malzeme bulunduğu için yapacaklarımızın sınırları çok geniş. Sergilediğimiz performansa göre kazandığımız parayı kullanarak dükkanımızı upgrade edebiliyoruz. Bu geliştirmeler daha fazla para kazanmamıza olanak veriyor. Dolayısıyla es geçmemekte fayda var.

Restoran işletme tarzındaki oyunlara karşı bir ilginiz varsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun arıyorsanız My Coffee Shop'ı denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR